Forum
 

26 lat czekania...

» Górnik na wygraną w Gdańsku czeka od 26 lat. Wtedy grał w meczu z gospodarzami Marek Piotrowicz, dziś drugi trener zabrzan. Po trafieniach Ryszarda Komornickiego i Andrzeja Zgutczyńskiego Górnik wygrał 2:0. 

» Piłkarze Górnik nie zobaczą walki Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką. Do Gdańska mają ruszyć autokarem po dzisiejszym, popołudniowym treningu. Do celu dotrą w niedziele nad ranem. Chyba, że po drodze trener zarządzi postój w jakimś hotelu z wykupioną transmisją...

» Do tej pory nie ma klub i reprezentacji, które wygrałby na PGE Arena w Gdańsku. Oba ligowe mecze Lechii kończyły się remisami (1:1 i 0:0), podobnie jak spotkanie kadr z Niemcami (2:2). Może czwartek spotkanie przyniesie komuś pełną radość. Chyba, że będzie 3:3.

» W kadrze zabrzan na mecz znajdzie się oczywiście Prejuce Nakoulma, choć mało prawdopodobne, że zacznie mecz w wyjściowej jedenastce. Nie było tak w obu sparingach, w który grał. W ostatnim sparingu wchodził na boisko... dwa razy, na końcówki obu połówek meczu z Leśnicą. Jeżeli wyjdzie na plac gry to jako skrajny pomocnik (prawa strona) lub wysunięty napastnik. Na tej ostatniej pozycji zagra od pierwszej minuty najprawdopodobniej Daniel Gołębiewski, a skład nie będzie różnił się od tego, który dwa tygodnie temu pokonał Lecha Poznań. Zdrowy jest już Mariusz Magiera, ale na lewej obronie zagra najpewniej Adam Marciniak.

» Zabrzanie pokonali w ostatniej kolejce mistrza z 2010 roku, a Lechia tego sprzed kilkunastu tygodni. Gdańszczanie wygrali w Krakowie z Wisłą 1:0. - Chcemy podtrzymać tę passę. To spotkanie pokazało, że stać nas na dobrą i skuteczną grę. I w końcu chcemy wygrać na nowym stadionie - twierdzi Tomasz Kafarski, trener Lechii.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online