Górnik rozwiązał kontrakt z Gorawskim

Damian Gorawski nie jest już piłkarzem Górnika Zabrze. W poniedziałek zarząd klubu osiągnął kompromis z zawodnikiem i jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Pierwotnie kontrakt miał obowiązywać do 31 grudnia 2011 roku.
- Warunki porozumienia o rozwiązaniu kontraktu z Gorawskim są korzystne dla klubu i cieszę się, że kolejny z trudnych tematów został zamknięty - zapewnia prezes Tomasz Młynarczyk. 32-letni zawodnik, mający na koncie zdobycie dwukrotnie mistrzostwa Polski z Wisłą Kraków, przyszedł do Zabrza z rosyjskiego Szynnika Jarosławl zimą 2009, za kadencji trenera Henryka Kasperczaka.
Górnik spadł pół roku później do pierwszej ligi, a po powrocie do ekstraklasy, latem 2010 roku piłkarz został przesunięty do B-klasowych rezerw. Z tą drużyną walczył wiosną 2011 o awans do śląskiej A-klasy.
Gorawski rozegrał w latach 2003-2005 14 spotkań w reprezentacji Polski, w których strzelił jedną bramkę.

źródło: gornikzabrze.pl / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online