Forum
 

Wodecki: Brakuje mi lepszej techniki

- Wolę grać, niż siedzieć w domu z założonymi rękami. Każdy występ jest okazją do doskonalenia swoich umiejętności - mówi Marcin Wodecki, pomocnik Górnika Zabrze przed meczem z Lechem Poznań. 

Mecz z Lechem w poprzednim sezonie był najlepszym pana występem w ekstraklasie. Jak będzie teraz?

Marcin Wodecki: - Nie wiem, czy zagram. Jednak bardzo liczę na to, że drużyna potwierdzi dobrą dyspozycję. Mamy niezły zespół, jest grupa ludzi chętnych do pracy, więc przystępujemy do najbliższego spotkania z dużymi nadziejami. I oczywiście bardzo bym chciał powtórzyć ubiegłoroczny wyczyn. Dwa gole z takim zespołem jak Lech, to było coś.

W Zabrzu mówią, że Wodecki, to ostatnio najbardziej pracowity piłkarz Górnika. Podobno sam zgłasza się pan na mecze Młodej Ekstraklasy.

- Wolę grać, niż siedzieć w domu z założonymi rękami. Każdy występ jest okazją do doskonalenia swoich umiejętności. Zgłosiłem się na spotkanie z Legią i trener dał mi szansę. Połówka w spotkaniu Młodej Ekstraklasy pozwoliła mi podtrzymać dyspozycję.

A czego panu brakuje, by stać się dobrym zawodnikiem?

- Lepszej techniki. Grając w Młodej Ekstraklasie i zostając na dodatkowych zajęciach mam nadzieję skrócić czas dochodzenia do perfekcji.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online