Fornalik: Strzelić szybko bramkę

Jeszcze kibice nie zapomnieli rekordowego zwycięstwa Górnika Zabrze nad Pogonią Szczecin, a na Roosevelta przyjeżdża kolejna drużyna, która pogodzona jest już praktycznie z degradacją. Nie oznacza to, że w Zabrzu padnie kolejny rekord. - Myślę, że z KSZO czeka nas trudniejsza przeprawa, niż tego pamiętnego dnia z Pogonią - stwierdza trener Waldemar Fornalik.  - Z mobilizacją nie powinno być problemu o czym świadczy choćby wspomniany mecz z Pogonią. Zwykle podstawowym założeniem w takich spotkaniach jest szybko strzelona bramka.
Po porażce na własnym boisku z Pogonią Szczecin zrobiło się jeszcze smutniej w i tak smutnym ostrowieckim klubie. Szans na utrzymanie praktycznie już nie ma, nadziei na poprawę bytu również. Co pozostaje? - Sytuacja jest taka jaka jest i nic się nie zmienia. Z przykrością muszę stwierdzić, że przyzwyczailiśmy się już do goryczy - mówi trener KSZO Włodzimierz Małowiejski. - Każda porażka boli, tym bardziej z takim rywalem jak Pogoń, która zdawała się być w naszym zasięgu. Z drugiej strony jestem realistą. Jeżeli ma się tak szczupłą kadrę i jeszcze nie wykorzystuje karnego, to trudno nawet zremisować mecz. A każde następne spotkanie będzie jeszcze trudniejsze...

źródło: Sport
nadesłał: Adam_R-Śl.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]