Forum
 

Spotkanie SKSGZ z zarządem Górnika

W czwartek odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia z kadrą zarządzającą Górnika Zabrze. Podczas kilkugodzinnej rozmowy poruszono szereg tematów. Wśród nich znalazły się m.in. takie sprawy jak:
- dystrybucja biletów (klub już oficjalnie poinformował o sprzedaży karnetów na 4 spotkania, które zostaną rozegrane na Roosevelta),
- rozgrywanie spotkań Górnika na nowym Stadionie Miejskim w Gliwicach,
- Stowarzyszenie zaproponowało klubowi rozważenie możliwości rozgrywana spotkań Pucharu Polski na innym stadionie, na który mogłoby przyjść więcej widzów (zasugerowano stadion w Rybniku, gdzie w ubiegłym sezonie występowała drużyna ME),
- rozpoczęcie budowy nowego stadionu (obecnie dobiega końca wyłonienie najlepszej oferty z przetargu)
- prezentacja, która odbędzie się 29 lipca na terenie kopalni Guido,
- zakazy klubowe, które zostały wprowadzone do regulaminu klubowego dostępnego na stronie oficjalnej.

W związku z szerokim zakresem tematycznym w celu dokładnego omówienia niektórych ze spraw w najbliższym czasie odbędą się osobne spotkania Stowarzyszenia z przedstawicielami klubu odpowiedzialnymi za poszczególne dziedziny.

źródło: StowarzyszenieRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online