Forum
 

Górnik zaczyna się wzmacniać

Do końca tego tygodnia zabrzański Górnik ma sfinalizować kilka transferów. Niektóre nazwiska piłkarzy, którzy mogą trafić do Zabrza, na pewno pozytywnie zaskakują.
Kto może zasilić Górnika? - Daniel Gołębiewski z Polonii Warszawa - tu w grę wchodzi roczne wypożyczenie, Miłosz Przybecki z Ruchu Radzionków na prawą pomoc. Rozmawiamy z byłym reprezentantem Słowacji, ofensywnym pomocnikiem. Jeszcze jest opcja prawego pomocnika z ligi czeskiej - zdradził Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika, przed kamerami TVP Katowice.

Następcą Roberta Jeża w Górniku ma być 31-letni Jan Kozak, który ostatni sezon spędził w greckiej Larissie. Piłkarz ten ma za sobą grę w Lidze Mistrzów w barwach Artmedii Petrzałka oraz występy w reprezentacji Słowacji, m. in. podczas mundialu w RPA (zagrał w przegranym przez Słowaków 0-2 meczu z Paragwajem). Latem ubiegłego roku przymierzany był do gry w GKS-ie Bełchatów.

Drugi z zagranicznych piłkarzy, który ma zostać zakontraktowany przez Górnika, to Alexandre Noel Mendy. 28-letni Francuz to uniwersalny pomocnik, mogący grać na każdej pozycji w drugiej linii. Ostatnio reprezentował barwy Mlady Boleslav. Ważność kontraktu Mendyego z czeskim klubem, podobnie jak umowy Kozaka z Larissą, wygasa pod koniec czerwca. Obaj mogą więc trafić do Zabrza na zasadzie wolnych transferów.

źródło: SportSlaski.pl / TVP KatowiceRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online