Wypowiedzi piłkarzy Górnika po mecz ze Śląskiem

Mariusz Przybylski: - Mecz ułożył się po naszej myśli. Chwała chłopakom, że do tego doprowadzili. Wiadomo, że lepiej gra się przy korzystnym rezultacie. Dążymy do tego, by wygrywać jak największą ilością bramek. A skoro idzie, to trzeba to wykorzystywać. 

Adam Banaś: - W meczu z tak silnym rywalem jak Śląsk pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Bardzo cieszymy się z tej cennej wygranej. Dzięki temu dalej liczymy się w stawce drużyn, które walczą o miejsce w pucharach.

Grzegorz Bonin: - Śląsk nam pomógł na początku. Po bramce dla nich zrobiło się trochę nerwowo, ale gol na 3:1 już to uspokoił.

Daniel Sikorski. - Bramkarz upuścił piłkę, próbowałem ją dobić, ale trafiłem w obrońcę. Szkoda, że to nie mi zapisano gola, ale liczy się to, że wpadło. Brakowało mi skuteczności, ale cały czas nad tym pracuję. W najbliższym czasie to się poprawi.

źródło: Fakt / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]