Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk: - W pierwszej połowie to my graliśmy, a Górnik zdobywał bramki. Dobrze, że zabrzanie nie odrobili jesiennej przegranej 0:4 z Wrocławia, ale 1:3 to też dotkliwa porażka. Jeżeli przegrywa się 0:2 po dwóch "samobójach", to siada i głowa, i nogi. Żałuję, że nie byłem dziś na stadionie jako kibic, bo pewnie mecz by mi się podobał. Dokonałem zmian spowodowanych kontuzjami, a teraz przed meczem z Ruchem Chorzów trzeba "rannych opatrzyć". Chciałbym w Chorzowie zagrać beznadziejny mecz i go wygrać.

Trener Górnika Zabrze Adam Nawałka: - Cieszymy się z wygranej, tym bardziej, że pokonaliśmy bardzo dobry zespół, wicelidera tabeli. Śląsk potwierdził dobrą organizację gry w obronie i umiejętność bardzo szybkiego przejścia do ataku. Jak zawsze drużyna trenera Lenczyka pokazała świetne przygotowanie fizyczne. Moim zawodnikom należą się brawa za zaangażowanie, ale w meczu z takim przeciwnikiem samo zaangażowanie nie wystarczy. Potrzebne są odpowiednie umiejętności. I Górnik te umiejętności dziś pokazał.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]