Forum
 

Węgrzyn i Koźmiński: Nie ta epoka, nie ten ustrój

Czwartkowa decyzja o zamknięciu sektorów gości na wszystkich polskich stadionów do końca obecnego sezonu zszokowała nie tylko kibiców, ale także obecnych i byłych piłkarzy. "Tak drastyczne metody są na pewno dziwną decyzją, nie powinno być takich sytuacji. Wybudowano tyle nowoczesnych stadionów, by teraz zamykać je dla publiczności?" - pyta retorycznie Kazimierz Węgrzyn. 

Były piłkarz, a obecnie ekspert Canal+ jest także przeciwny powrotowi policji na stadiony. "Dla młodych ludzi pojawienie się policjantów na stadionach może być zarzewiem konfliktów. (...) To się może źle skończyć. Poszedłbym w kierunku stewardów" - mówi Przeglądowi Sportowemu.

Podobnego zdania jest były reprezentant Polski, Marek Koźmiński, który jest zszokowany decyzją o zamknięciu sektorów gości. Jego zdaniem, to nie wyeliminuje problemu, a tylko go spotęguje. "Wydaje mi się, że to może doprowadzić do pozwów zbiorowych. Zakazywać? To nie ta epoka i nie ten ustrój. Zakazać można coś, gdy coś się wydarzy na którymś ze stadionów, a nic się nie wydarzyło poza Bydgoszczą" - mówi PS Koźmiński. "To tak jakby do teatru wpuszczać tylko połowę ludzi, bo druga połowa jest źle ubrana" - zauważa.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online