Forum
 

Fakt: Banaś trafi do Lubina?

Trener Zagłębia Lubin Jan Urban ma dość głupio traconych bramek. Po zakończeniu sezonu szkoleniowiec "Miedziowych" chce wzmocnić swój zespół o kolejnego doświadczonego obrońcę. Jak ustalił "Fakt", drużynę z Lubina w letnim oknie transferowym ma wzmocnić kapitan Górnika Zabrze Adam Banaś. 
Jeśli klub z Dolnego Śląska sfinalizuje transfer tego piłkarza w najbliższych tygodniach, jego przeprowadzka z Lubina do Zabrza może być wydarzeniem lata w polskiej ekstraklasie. Jak wynika z ustaleń, doświadczony zawodnik ze Śląska zajmuje czołowe miejsce na liście życzeń trenera Zagłębia. Wobec finansowych kłopotów zabrzańskiego klubu, nad zmianą pracodawcy gracz Górnika nie powinien się długo zastanawiać.
Na 26. kolejek ligowych w tym sezonie Banaś aż dwadzieścia razy pojawiał się w podstawowym składzie Górnika. W Lubinie miałby zająć miejsce Michała Stasiaka, którego działacze Zagłębia do odwołania zawiesili za udział w ustawionym meczu z Cracovią w ostatniej kolejce sezonu 2005/06.
W 2009 roku zainteresowanie Banasiem wykazywali także działacze poznańskiego Lecha, ale sprawa upadła, kiedy obrońca zerwał ścięgno Achillesa, co wykluczyło go z gry na kilka miesięcy. Ewentualny transfer do Zagłębia dla 29-letniego piłkarza z pewnością byłby właściwym ruchem, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromne zadłużenie Górnika oraz problemy z wypłacaniem pensji dla piłkarzy trenera Adama Nawałki.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online