Forum
 

Fakt: Piłkarze Górnika zastrajkują?

Coraz bardziej nerwowo robi się w Zabrzu. Piłkarze od grudnia czekają na spłatę należności. Do końca kwietnia pieniądze miały wpłynąć na ich konta, ale tak się nie stało. Nie wiadomo, jak wszystko się skończy, piłkarze myślą o strajku - uważa dziennik "Fakt".
Piłkarze Gornika są jedną z rewelacji sezonu. Po ograniu w świetnym stylu w ostatniej kolejce Wisły Kraków na wyjeździe, dalej mają szansę na miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach. Niestety, do poziomu zespołu nie dostosowują się działacze.
- Jest tragedia. Od grudnia czekamy na pieniądze. Mieliśmy je dostać do końca kwietnia, ale nic takiego nie nastąpiło. Szkoda, że za naszymi wynikami na boisku nie idą inne rzeczy w klubie - podkreśla jeden z czołowych zawodników Górnika.
O otrzymanie pensji, premii czy innych zobowiązań nie będzie w Zabrzu łatwo, bo śląski klub jest potężnie zadłużony. Mówi się o kwocie 28 mln złotych. W tej sytuacji latem szykuje się wielka wyprzedaż. Na pierwszy ogień pójdzie pewnie skuteczny ostatnio Daniel Sikorski. Ze sprzedaży najlepszych piłkarzy będzie można pokryć część długów i zobowiązań w stosunku do zawodników.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online