W Toruniu o biznesie

Prezes Łukasz Mazur od wczoraj jest w Toruniu, gdzie dziś rano pojechała silna ekipa "wsparcia", w której znaleźli się Stanisław Oślizło, Zygmunt Anczok i Jan Kowalski, gwiazdy Górnika sprzed lat. W Toruniu dziś i jutro odbywa się XVIII Forum Gospodarcze. Kilka miesięcy temu ekipa z Zabrza była w Krynicy, gdzie w zorganizowanym przez Górnik panelu brali udział między innymi były premier, Jan Krzysztof Bielecki i minister Janusz Steinhoff. Tam z byłych gwiazd zaproszono Włodzimierza Lubańskiego. Tym razem z gwiazdami Górnika do jednego stołu siądzie Jacek Janiszewski, były minister rolnictwa oraz główny organizator toruńskich obrad.
- Z racji swojej profesji od lat jestem na podobnych imprezach. Oczywiście nie jest tak, że wraca się z nich z milionami, ale uważam, że skoro można się pokazać, przypomnieć i promować, to trzeba z okazji skorzystać - dodaje Łukasz Mazur. - Dzisiejszym biznesem w Polsce rządzą ludzie wychowani na sukcesach Górnika, którzy od lat nie mieli z nim kontaktu. Dlatego chcemy być w miejscu, gdzie spotyka się wiele bogatych i prężnie działających firm.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online