Świątek walczy o pierwszy skład

Napastnik Górnika, Adrian Świątek zaprzeczył doniesieniom, jakoby nie miał ofert z innych klubów. - Miałem kilka ciekawych ofert, ale je odrzuciłem - wyjaśnia napastnik. "Świętego" u siebie chciały Ruch Radzionków i Warta Poznań. - Są też inne ciekawe propozycje - podkreśla zawodnik.
Piłkarz od samego początku mówił, że wypożyczenie w ogóle go nie interesuje. - Broni nie złożyłem i nie będę składał. Jestem świadomy ryzyka, jakie podejmuję, ale dla mnie liczy się gra w Górniku. Będę walczył o miejsce w składzie - jasno stawia sprawę. - Solidnie przepracowałem okres przygotowawczy. Nie opuściłem ani jednego treningu. Prace, jakie zaplanowali nam szkoleniowcy na przerwę zimową, wykonałem w 100 procentach. Nie wyobrażam sobie sytuacji innej, niż gra w Zabrzu - kończy były gracz ŁKS-u.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]