Róbert Jeľ podpisał kontrakt z Górnikiem

Prezes Górnika Zabrze Łukasz Mazur ujawnił, że indywidualny kontrakt z zabrzańskim klubem podpisał pomocnik M©K ®ilina Róbert Jeľ.
- Podpisali¶my kontrakt z piłkarzem od lipca i negocjujemy teraz z ®ilin± kwotę odstępnego. Będzie ciężko pozyskać tego zawodnika już teraz, bo ®ilina walczy o mistrzostwo Słowacji i nie wyobraża sobie tej walki bez Róberta Jeľa - powiedział prezes Mazur. 
Róbert Jeľ urodził się 10 lipca 1981 roku w Nitrze. Mierzy 178 centymetrów wzrostu, waży 72 kilogramy. Występował w FC Nitra, FC Viktoria Plzeň oraz FC Marila Příbram. Piłkarzem M©K ®ilina jest od pięciu i pół roku. W obecnym sezonie wyst±pił w 6 meczach Ligi Mistrzów. Grał także w reprezentacji narodowej Słowacji.
Jeľ znalazł się także na li¶cie rezerwowej zawodników powołanych do kadry Słowacji na towarzyski mecz z Luksemburgiem. Spotkanie to odbędzie się 9 lutego godz. 20:15 na Stade Josy-Barthel.

Ľródło: gornikzabrze.pl / Orange Sport / 90minut.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przegl±darki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]