Bonin zostaje w Górniku?

Grzegorz Bonin jest blisko przedłużenia umowy z Górnikiem Zabrze.
Jeszcze we wtorek prezes Łukasz Mazur mówił dziennikarzom, że zatrzymanie Bonina w Zabrzu będzie wyjątkowo trudne. W czwartek szef klubu spotkał się z zawodnikiem. Rozmawiano o przedłużeniu umowy. Wszystko wskazuje na to, że obie strony jednak porozumiały się w sprawie dalszej gry w Górniku. Zawodnik już wcześniej deklarował, że warunkiem pozostania powinno być spłacenie zaległości, m.in. nagrody za awans do ekstraklasy. Według ustaleń "Gazety Wyborczej" piłkarz otrzymał takie zapewnienie. Prezes Mazur był bardzo tajemniczy. - Rozmawiamy. Ciąg dalszy nastąpi w przyszłym tygodniu - mówi. W poniedziałek na Roosevelta ma się pojawić menedżer piłkarza Krzysztof Jakubczak. Na razie zawodnik uzgodnił ogólne ramy porozumienia, detalami ma się zająć jego pełnomocnik. Boninem, który jesienią był najlepszym zawodnikiem Górnika i dostał powołanie do reprezentacji, interesuje się kilka klubów polskiej ekstraklasy. Prezes Mazur wszystkie kontraktowe rozmowy chce skończyć przed 20 grudnia, potem wyjeżdża na urlop. Jutro ma zostać ogłoszone porozumienie z kolejnym piłkarzem. Prawdopodobnie chodzi o Mariusza Magierę, który też zamierza przedłużyć kontrakt na Roosevelta. Blisko podpisania kolejnej umowy jest również Adam Danch.
Tymczasem Grzegorz Bonin odwiedził dzisiaj Ochronkę Parafialną działającą przy Bazylice Najświętszej Marii Panny w Piekarach Śląskich, obdarowując biedne dzieci prezentami. Niemal przez cały czas skrzydłowy zabrzan oblegany był przez dzieciaki z Ochronki, które prosiły go dedykacje na zdjęciach czy też klubowym miesięczniku. Nie obyło się także bez pytań do piłkarza. Te najczęściej powtarzające się dotyczyły jego ewentualnego pozostania w Górniku. - Na dzisiaj trudno powiedzieć, czy zostanę na dłużej w Górniku. Trwają rozmowy z zarządem Górnika i w ciągu tygodnia, dwóch moja przyszłość powinna się wyjaśnić - odpowiadał "Boniek",

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online