Przegląd Sportowy: Magiera i Danch zostają w Górniku

Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z Grzegorzem Boninem idą opornie, ale to nie znaczy, że działacze Górnika nie mają się czym pochwalić.
Jak się dowiedział "PS", kierownictwo klubu osiągnęło porozumienie w sprawie przedłużenia umów z Mariuszem Magierą i Adamem Danchem. Piłkarze jeszcze niczego nie podpisali, ale ich pozostanie na Roosevelta jest przesądzone. Magiera już nawet poinformował sztab szkoleniowy, że zostaje w Zabrzu na dłużej. Danch zrobi to samo, gdy tylko wpłyną na jego konto zaległe pieniądze. Według zapowiedzi prezesa Łukasza Mazura, stanie się to jeszcze przed świętami.
W rundzie jesiennej Magiera i Danch byli kluczowymi zawodnikami Górnika. Śmiało można powiedzieć, że Magiera przeżywał najlepszy okres w swojej karierze. Jeśli chodzi o Dancha, to w wielu spotkaniach grał jak profesor. - Adam, gdy tylko był na boisku, prezentował się najlepiej z całej naszej drużyny - komplementował kolegę bramkarz Adam Stachowiak.
Pod nieobecność kontuzjowanego Adama Banasia, Danch został nawet kapitanem zespołu. Nie jest tajemnicą, że dobry wpływ na 23-letniego gracza ma jego narzeczona Klaudia Kandziora, która gra w piłkę w KKS Zabrze.
Pozostanie dwóch ważnych ogniw jest tym bardziej istotne, że do Górnika Zabrze nie trafi żaden z testowanych we wtorek i środę zawodników. Można też spodziewać się ubytków. Zgodę na wypożyczenie do innych klubów mają Tomasz Chałas i Łukasz Skorupski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online