Kamiński nie jest piłkarzem Górnika

Związkowy Trybunał Piłkarski PZPN oddalił odwołanie Polonii Bytom w sprawie Mateusza Kamińskiego, który w rundzie wiosennej sezonu 2009/10 był zawodnikiem Górnika na zasadzie wypożyczenia. Orzeczenie ZTP jest prawomocne.
Po zakończeniu wspomnianego wypożyczenia „Kamyk” wrócił do bytomskiego klubu, ale jego włodarze nie chcieli zaakceptować tego stanu rzeczy, dowodząc, że piłkarz powinien zostać wykupiony przez Górnika. 
ZTP utrzymał w mocy wcześniejsze orzeczenie Wydziału Gier PZPN, do którego - jako pierwszej instancji - zwrócił się wcześniej sam zawodnik z wnioskiem o ustalenie swojej przynależności klubowej. Zdaniem Kamińskiego, po wygaśnięciu umowy wypożyczenia do Górnika, stał się on na powrót graczem Polonii. Tym bardziej, że „Kamyk” nie wyraził zgody na transfer definitywny do Górnika. - Cieszymy się z takiego orzeczenia ZTP, a co najważniejsze, wyrok jest prawomocny - przyznaje Łukasz Mazur, prezes Górnika Zabrze.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online