Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Korony Marcin Sasal: - Pechowo zaczął się dla nas ten mecz, bo na rozgrzewce kontuzji doznał bramkarz Zbigniew Małkowski i w ostatniej chwili trzeba było zrobić zmianę. Dziwne to było spotkanie, mieliśmy grać do przodu, ofensywnie, a zaprezentowaliśmy się zbyt zachowawczo. Do tego doszły proste błędy. Wiem, że moich zawodników stać na dużo więcej. Chcieliśmy wygrać w Zabrzu, choć zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe. Zadanie stało się jeszcze trudniejsze, kiedy w pierwszej połowie straciliśmy gola. Do końca walczyliśmy przynajmniej o remis, ale udało się zdobyć tylko jedną bramkę.

Trener Górnika Adam Nawałka: - W związku z sytuacją w tabeli były to bardzo ważne dla nas trzy punkty i moim zawodnikom należą się podziękowania za to, że potrafili je wywalczyć. Oprócz zaangażowania i determinacji pokazaliśmy też konsekwentną grę. Mimo prowadzenia nie mogliśmy do końca być pewni zwycięstwa, bo przecież Korona to klasowy zespół. Postaramy się w kolejnych meczach zdobywać punkty, by spokojnie móc przepracować okres zimowy.

źródło: PAP



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online