Bez Bembena z Koroną

Prawy obrońca Górnika Zabrze Michał Bemben nie zagra z powodu kontuzji w piątkowym meczu z Koroną Kielce. Pod znakiem zapytania stoi występ stopera Adama Banasia. Obaj nabawili się kontuzji podczas ostatniego meczu ze Śląskiem Wrocław przegranego 0:4.
Pojedynek z Koroną jest dla podopiecznych trenera Adama Nawałki istotny. Po pierwsze, zagrają w piątek po raz ostatni w tym roku na własnym stadionie, po drugie - w ostatnich trzech spotkaniach wywalczyli tylko jeden punkt, remisując u siebie z Polonią Bytom.
"Trzy mecze bez zwycięstwa nie mają żadnego znaczenia dla pojedynku z Koroną. W piątek kibice powinni zobaczyć zupełnie innego Górnika" - zadeklarował Michał Bemben, który ma naciągnięty mięsień dwugłowy prawej nogi.
Kapitan Górnika Adam Banaś skręcił kolano upadając na murawę. Jest podejrzenie uszkodzenia łąkotki. "Czekam na rezonans magnetyczny" - oznajmił zawodnik.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online