Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Polonii Jan Urban: - Górnik nas zdominował w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy, że gospodarze zagrają daleko od własnej bramki, nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Po przerwie mecz się wyrównał, byliśmy w stanie odrobić stratę. Po trzech punktach zdobytych w Krakowie, zdobyliśmy dziś bardzo ważny jeden punkt. Teraz już jesteśmy myślami przy następnym spotkaniu z Arką Gdynia. 

Adam Nawałka (Górnik): Trener Górnika Adam Nawałka: - Sam byłem ciekawy jak się zaprezentuje dzisiaj nasza młodzież, bo przecież graliśmy bez sześciu zawodników z podstawowego składu. W pierwszej połowie udało nam się opanować środek boiska, stworzyć sytuacje, strzelić gola. Dla Michała Jonczyka na pewno bardzo ważna. Mam nadzieję, że go podbuduje. Widać, że zawodnicy mają potencjał. Druga połowa pokazała, ile im jeszcze brakuje. Znów straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, cały czas pracujemy nad tym elementem. Ten jeden punkt traktuję jako zdobycz, a nie jako stratę dwóch punktów.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online