Forum
 

Górnik nawiązał współpracę z Fundacją Chorób Serca

W środę w siedzibie klubu został podpisany list intencyjny pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca. W ramach tej współpracy piłkarze Górnika już wkrótce będą występować z logiem Fundacji na koszulkach meczowych.
- Z prezesem Łukaszem Mazurem doszliśmy do porozumienia w trzy minuty. Uważamy, że dobrze by było, żeby tak uznane zabrzańskie instytucje jak Górnik i nasza Fundacja współpracowały razem – mówi prezes Fundacji a w przeszłości członek Rady Nadzorczej Górnika, Andrzej Mierzwa. – Górnik nie działa w próżni i nie jest w Zabrzu sam, a wspólne działania mogą przynieść więcej dobrego niż działanie pojedynczych instytucji – wtórował prezes Łukasz Mazur.
Górnik Zabrze wraz Fundacją SCCS będzie propagował zdrowy tryb życia, a dodatkowo ideę transplantologii. O ile takową zgodę wyrazi Ekstraklasa S.A. to już podczas sobotniego spotkania z Polonią Bytom na rękawach strojów meczowych zawodników znajdzie się logo Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online