Forum
 

Peszko: Wygrana w Zabrzu jest wręcz naszym obowiązkiem

- Ciężka sytuacja w lidze - to naprawdę delikatnie powiedziane. Mamy taki ogień, że trzeba go jak najszybciej ugasić, bo potem może być już za późno. Dlatego wygrana w Zabrzu jest wręcz naszym obowiązkiem - mówi pomocnik Lecha Poznań, Sławomir Peszko. 
Trener Lecha, Jacek Zieliński tłumaczył, że od początku meczu z Manchesterem City posadził na ławce Artjomsa Rudnevsa i Semira Stilicia, ponieważ chciał coś zmienić w taktyce po niepowodzeniach w lidze. Po meczu dodał, że chciał mieć atuty wśród rezerwowych w przypadku jakiejś sytuacji wymagającej ich gry. Potem jednak szczerze wyznał również: - Mamy w niedzielę ciężki mecz ligowy w Zabrzu, potem Puchar Polski. Nie możemy żyć tylko pucharami.
Bukmacherzy z Unibetu tylko minimalnie większe szanse na zwycięstwo dają Lechowi, płacąc za jego wygraną 2,55 za każdą złotówkę. Kurs na Górnika - 2,70.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online