Forum
 

Trener Górnika wreszcie ma w czym wybierać

Do niedawna sytuacja kadrowa Górnika Zabrze była fatalna. Aż pięciu piłkarzy, którzy z powodzeniem mogliby grać w podstawowym składzie, leczyło kontuzje. Tydzień temu do pełni sił wrócili Michał Jonczyk i Michał Pazdan.
Teraz trener Adam Nawałka ma również do dyspozycji Macieja Bębenka i Mariusza Jopa (akurat on w ostatnich dniach chorował). Na L-4 pozostaje już tylko Piotr Gierczak. - A zatem jest coraz lepiej - mówi Nawałka. - Jest w czym wybierać, a o to w tym wszystkim chodzi. W kilku poprzednich meczach długo zwlekałem ze zmianami, bo nie wiedziałem czy osiągnę pożądany efekt. Nie miałem stuprocentowego przekonania, że podniosę przez to jakość gry. Gdy jest większa rywalizacja to te obawy są zdecydowanie mniejsze - stwierdza szkoleniowiec.
Trudno nie przyznać mu racji. Wystarczy wspomnieć spotkanie z Jagiellonią Białystok (0:1), kiedy zespół grał w miarę dobrze do momentu dokonania przez opiekuna zmian. Gdy na placu gry pojawili się zmiennicy to Górnik stracił bramkę. Wtedy jednak na boisko musiał wejść 18-letni Szymon Sobczak oraz będący kompletnie bez formy Adrian Świątek. To po jego ofensywnym błędzie „Jaga" zdobyła gola.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online