Forum
 

Piłkarze Górnika odwiedzili Zakład Karny w Zabrzu

Zawodnicy Górnika Zabrze Adam Banaś i Adam Danch oraz drugi trener zespołu Bogdan Zając odwiedzili Zakład Karny w Zabrzu. Pojawili się tam na zaproszenie więźniów, wśród których dominowali kibice 14-krotnego mistrza Polski.
- W naszym zakładzie jest wielu sympatyków Górnika, ale i też innych śląskich klubów. Między innymi Ruchu Chorzów i GKS-u Katowice - wyjaśniał dyrektor zakładu Andrzej Sikora. 
Na spotkaniu z piłkarzami był też jeden fan Wisły Kraków, który szczególnie ciepło przywitał znanego z występów w zespole „Białej Gwiazdy" Zająca. - Cieszymy się, że nas zaprosiliście. Chciałbym zaapelować do was, do kibiców, by nie było między wami kłótni i waśni, zaś wasza rywalizacji na trybunach ograniczała się jedynie do przekrzykiwania się - namawiał II trener sympatyków futbolu do zgody.
Banaś zapewnił więźniów, że w niedzielę on i cała drużyna zrobią wszystko, by dobrze wypaść w meczu z Lechem Poznań. - Nasz rywal przegrał w Lidze Europejskiej z Manchesterem City, ale wypadł dobrze. Jednak my jesteśmy na fali wznoszącej i podejdziemy do spotkania z Lechem bardzo zmobilizowani - podkreślał Adam Banaś.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online