Forum
 

"Nie ma znaczenia jak Lechowi pójdzie w meczu z Manchesterem w LE"

Piłkarze Górnika Zabrze w czwartkowy wieczór kibicować będą przed telewizorami Lechowi Poznań w meczu Ligi Europejskiej z Manchesterem City a w niedzielę - postarają się Kolejorza pokonać w spotkaniu ekstraklasy.
- Przyjedzie do Zabrza aktualny mistrz Polski. I nie ma co patrzeć na miejsce, jakie Lech zajmuje w tabeli ekstraklasy. My się musimy bardzo dobrze przygotować. W LE życzymy poznańskiej drużynie jak najlepiej ale w niedzielę nie będzie "zmiłuj". Postaramy się wygrać - powiedział dyrektor sportowy Górnika Tomasz Wałdoch.
- Takie spotkania wywołują dodatkową motywację i emocje. Każdy zawodnik chce dać z siebie więcej niż może. Chciałbym oczywiście znów strzelić Lechowi taką bramkę jak w poprzednim meczu w Zabrzu - dodał piłkarz Górnika Adam Marciniak, który wiosną 2009 pokonał poznańskiego bramkarza uderzeniem z 35 metrów. Zabrzanie bronili się wtedy przed spadkiem. - Teraz jesteśmy solidnieszym zespołem. Popełniamy coraz mniej błędów i chcemy pozostać w górnej części tabeli - zadeklarował.
Zabrzanie w poprzedniej kolejce pokonali u siebie Wisłę Kraków. - Na pewno ten wynik podbudował zawodników psychicznie. Nie pozwoliliśmy krakowianom stworzyć podbramkowych sytuacji a teraz trzeba to będzie powtórzyć w spotkaniu z Lechem. Drużyna z Poznania ma bowiem najsilniejszą ofensywę w naszej lidze. I nie ma znaczenia, jak im pójdzie w meczu z Manchesterem. Do nas przyjadą po trzy punkty, bo ich sytuacja w tabeli ekstraklasy jest zła - ocenił drugi trener Górnika Bogdan Zając.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online