Forum
 

Weekend dla kibica Górnika

Weekend dla kibica Górnika powinien zacząć się już w sobotę. Do Pawłowic na mecz z miejscowym Pniówkiem udaje się lider III ligi opolsko-śląskiej, czyli Rybnicki ROW. Zbiórka na starym dworcu PKS o 13:40, a mecz o godzinie 15:00. 

O 17:00 w Katowicach miejscowa GieKSa podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Spotkanie byłoby dość ciekawe z kibicowskiego punktu widzenia, jednak podobnie jak u nas, kibice gości są w Katowicach wtedy, gdy dogadają się z miejscowymi.

O 14:00 w Żurawnicy, Wisłoka Dębica zagra z Żurawianką. Zbiórka na wyjazd na ten pojedynek zaplanowana jest na godzinę 11:00 przy stadionie Wisłoki.

O 15:00 w Rydułtowach miejscowy Naprzód podejmie Unię Racibórz. Większość kibiców Naprzodu wybierze chyba jednak wyjazd z ROW-em do Pawłowic.

W niedzielny poranek o 11:00 rezerwy Górnika podejmą u siebie ekipę Dramy Kamieniec.

O 15:00 swoje spotkanie w Łące koło Pszczyny rozegra Concordia Knurów.

Weekend miejmy nadzieję, że udanie, zakończy mecz zabrzańskiego Górnika z Lechem Poznań. Spotkanie o godz. 14:45. Przypominamy, że od tego spotkania obowiązują bilety za 1 zł dla seniorów powyżej 70 roku życia oraz młodzieży do lat 18. Kobiety - bilety w cenie 15 zł. Prosimy również o wcześniejszy zakup biletu i ewentualnie wyrobienie karty kibica (cena 3 zł), gdyż przed meczem do obsługi są trzy kasy, których maksymalna przepustowość wynosi ok. 200 osób na godzinę, więc 60 minut przed meczem bilety będzie mogło nabyć około 600 osób. Zapowiada się ciekawe widowisko zarówno od strony sportowej jaki kibicowskiej.

źródło: torcida.euRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online