Forum
 

Wielka zbiórka Ultras na meczu z Lechem!

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" organizuje zbiórkę funduszy na cele związane z przygotowaniem opraw na meczach Górnika. Wszyscy mamy w pamięci oprawy pojawiające się na meczach Górnika w Zabrzu jak i na wyjazdach, te starsze jak i te nowsze. 

Chcąc jednak nawiązać poziomem do krajowej czołówki trzeba wsparcia i zaangażowania wszystkich sympatyków Górnika. By tworzyć nowe dzieła nie wystarczą już środki SKSGZ, czy też składki ultrasów, trzeba zaangażowania w pozytywne aspekty kibicowania wszystkich, którym się podoba ta forma wsparcia klubu i te widowiskowe oprawy!

Podczas meczu z Lechem na stadionie zbiórka przeprowadzona zostanie w dwóch miejscach: za bramofurtami od strony ogrodu botanicznego oraz za "młynem" w okolicach namiotów.

Dla potrzeb zbiórki przygotowano dwie specjalnie oznakowane urny, zbierający zaś posiadać będą stosowne identyfikatory (puszki).

Zbiórka została wpisana do rejestru pod numerem 12/2010 i odbywa się za zgodą organizatora imprezy masowej Górnik Zabrze SSA.

Wszyscy chcemy by było lepiej, wszyscy chcemy, by świetna atmosfera wróciła do Zabrza. Pokażmy więc na co stać zabrzańskich kibiców! Każdy może pomóc, nawet symboliczna złotówka od każdego z Was daje możliwość zrobienia niepowtarzalnej oprawy.

Wynik przeprowadzonej zbiórki zostanie podany do wiadomości na stronie SKSGZ oraz stronach Górnika i forum.

źródło: Stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online