Forum
 

Za złotówkę na mecz z Lechem Poznań!

Decyzją zarządu dzieci i młodzież do lat 18. mecze z Lechem Poznań, Polonią Bytom i Koroną Kielce obejrzą za 1 PLN! Dodatkowo do końca rundy jesiennej obowiązuje promocyjna cena karty identyfikacyjnej, teraz jej wyrobienie kosztuje jedynie 3 PLN! 

- Bardzo spodobała nam się akcja Ruchu Chorzów z biletami za złotówkę i choć nie jest to oficjalna akcja śląskich klubów to chcemy iść podobnym torem - mówi prezes Łukasz Mazur. - Chcemy wyjść naprzeciw naszym kibicom. Uważamy, że bilet za 1 PLN to nie tylko dobry sposób na podniesienie spadającej frekwencji, ale także propagowanie piłki nożnej na Śląsku. Wiemy, że wkrótce do tego pomysłu przyłączy się także GKS Katowice. Te działania przyniosą skutek długofalowy, bo w niedalekiej przyszłości będziemy musieli zapełnić nowy stadion - dodaje prezes.

Przed Górnikiem trzy mecze u siebie na własnym stadionie: z Lechem Poznań, Polonią Bytom i Koroną Kielce. Zgodnie z decyzją zarządu dzieci i młodzież do lat 18 obejrzą każde z tych spotkań za symboliczną złotówkę. Dodatkowo do końca rundy cena karty identyfikacyjnej dla wszystkich kibiców zostaje obniżona do 3 PLN.

Bilety i karty w obniżonej cenie będzie można zakupić od środy (20 października).

Ceny biletów na mecz z Lechem Poznań:
- bilet normalny - 30 PLN / 28 PLN w przedsprzedaży
- bilet ulgowy (kobiety) - 15 PLN
- bilet 1 PLN (młodzież do lat 18, seniorzy powyżej 70 lat) - 1 PLN
- trybuna kryta - 60 PLN

Ceny biletów na mecze z Polonia Bytom i Koroną Kielce:
- bilet normalny - 20 PLN / 18 PLN w przedsprzedaży
- bilet ulgowy (kobiety) - 10 PLN
- bilet 1 PLN (młodzież do lat 18, seniorzy powyżej 70 lat) - 1 PLN
- trybuna kryta - 50 PLN

Karta identyfikacyjna - 3 PLN.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online