Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Maaskant (Wisła): "Jestem bardzo rozczarowany rezultatem. W pierwszej połowie to my kontrolowaliśmy grę i w przerwie uczulałem moich zawodników, że muszą zagrać jeszcze lepiej. W drugiej części wydawało się, że Wisła ma wszystko, aby ten mecz wygrać. Niestety piłka zamiast w bramce Górnika wylądowała w naszej. Zagraliśmy dziś lepiej niż w ostatnich tygodniach, ale niestety przegraliśmy". 

Adam Nawałka (Górnik): "To było dla nas trudne spotkanie, bo Wisła to naprawdę bardzo dobry zespół, który gra coraz lepiej i potrafi się utrzymać przy piłce jak mało która polska drużyna. Mieliśmy kilka kontuzji, nie mógł zagrać m.in. Mariusz Jop, który dodaje jakości naszej grze obronnej. W pierwszej połowie zagraliśmy źle, zbyt daleko od rywali i dlatego konieczne były korekty w ustawieniu. Po przerwie byliśmy już zespołem".

Obaj trenerzy różnie ocenili pracę sędziego Tomasza Mikulskiego. Szkoleniowiec gości miał do niego pretensję o to, że dopuszczał do zbyt ostrej gry piłkarzy Górnika. Z kolei trener gospodarzy chwalił arbitra za dobrze poprowadzone zawody. "Musimy skończyć z takim łagodnym futbolem, bo pod tym względem przegrywamy z zagranicznymi zawodnikami. Chodzi mi oczywiście o grę twardą, ostrą, ale nie faul. Przekonuje do takiej twardej gry podczas treningów i dziś uważam, że sędzia słusznie w kilku przypadkach puścił grę nie dopatrując się faulu".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online