Maaskant: Górnika mamy rozpracowanego

Trener Górnika, Adam Nawałka, deklaruje, że zamierza pokrzyżować plany Wiśle i zagra z nią o komplet punktów. - Pewnie jednak to samo mówił przed meczem z Lechią, przegranym 1:5 - błyskotliwie ripostuje Holender, pewny tego, że ma lepszy zespół od zabrzan.
Robert Maaskant, jak przed każdym poprzednim spotkaniem, prześwietlał rywala na podstawie płyt DVD z jego trzema ostatnimi ligowymi występami. Na jeden z meczów wysłał także swoich asystentów.  - Przeciwnika mamy dobrze rozpracowanego, ale jesteśmy na takim etapie, że każde spotkanie jest dla nas ciężkie - przyznaje szkoleniowiec Wisły. Sytuacja zdrowotna w zespole skutecznie utrudnia mu jak dotąd stabilizację i wykrystalizowanie najmocniejszego składu.

Przebyta kontuzja nie pozwoli mu wystawić Andresa Riosa, za to od pierwszej minuty pośle do gry innego rekonwalescenta, Piotra Brożka. Słaba forma będzie natomiast powodem spodziewanej absencji Macieja Żurawskiego.

Pomijając jednak kwestie personalne, Maaskant wymaga od zawodników wyraźnej poprawy stylu gry. - Mamy od Górnika lepszy zespół, ale sama walka nie wystarczy. Musimy zacząć grać w piłkę - mówi. - Jakość mamy taką, że powinniśmy kończyć mecze zwycięstwami, a nie - jak ostatnio - remisami pomimo lepszej postawy od rywala.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online