Nawałka: Nie ma drużyny, która nie popełnia błędów

Górnik Zabrze ostatni raz wygrał ligowe spotkanie z Wisłą Kraków w 1999 roku. W niedzielę zabrzanie podejmą krakowski zespół w meczu 9. kolejki ekstraklasy. Trener zabrzan Adam Nawałka twierdzi, że nie żyje historią tylko chce ją tworzyć. 

"Musimy być skoncentrowani nie do ostatniej minuty, ale do końcowego gwizdka sędziego. Żeby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniego meczu z Jagiellonią" - powiedział szkoleniowiec. Górnik stracił wtedy gola w doliczonym czasie i przegrał 0:1.

"Czujemy respekt wobec osiągnięć Wisły, jednak zniknie on z początkiem gry. Będziemy chcieli ten mecz prowadzić według naszych zasad. Nie będzie to łatwe, bo gra Wisły ma coraz większą płynność i widać w tym wszystkim rękę trenera Roberta Maaskanta. Ale nie ma przecież drużyny, która nie popełnia błędów" - stwierdził Nawałka, który przez 11 lat był piłkarzem Wisły.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online