Allianz Polska nie zamierza opuszczać Górnika

W nawiązaniu do artykułu w Przeglądzie Sportowym pod tytułem: "Miasto łamie układ" z dnia 27.08.2010 prezentujemy oficjalne stanowisko Allianz Polska w tej sprawie.
"W nawiązaniu do artykułu w Przeglądzie Sportowym pod tytułem: "Miasto łamie układ" z dnia 27.08.2010, wiceprezes firmy Allianz Polska S.A. i jednocześnie przewodniczący rady nadzorczej Górnika Zabrze SSA - Michael Mueller w rozmowie z red. Dariuszem Ostafińskim przekazał informację o porozumieniu władz Allianz Polska z władzami miasta Zabrza, którego "finalnym produktem" ma być nowy stadion. Allianz związał się z klubem 14-krotnego mistrza Polski na dobre i na złe, inwestując w Górnika bardzo poważne środki finansowe. Nie może więc pozwolić sobie na tak nieodpowiedzialne ruchy, jak wycofanie swojego zaangażowania w klub.
Najnowsza historia klubu pokazuje, że firma Allianz Polska wspierała Górnika Zabrze także w trudnych momentach, chociażby wówczas, gdy został on zdegradowany do I ligi. W tym okresie firma Allianz Polska dołożyła wszelkich starań, by klub przezwyciężył chwilowy kryzys sportowy i szybko powrócił do ekstraklasy, a w kolejnych sezonach potwierdzi przynależność do krajowej czołówki. Jednocześnie prezes Michael Mueller jest przekonany, że władze miasta Zabrza wywiążą się ze swoich deklaracji w sprawie budowy nowego stadionu, który jest niezbędny kibicom naszego klubu.
Prezes Michael Mueller jest przekonany, że zawarte wcześniej porozumienie między firmą Allianz Polska i władzami Zabrza pozwoli zrealizować marzenia sympatyków Górnika o stadionie na miarę XXI wieku."

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online