Górnik dostanie niezły "wycisk"

Górnik Zabrze rozpoczął swoje drugie, letnie zgrupowanie. Tym razem piłkarze beniaminka Ekstraklasy dostaną "wycisk" we Wronkach. - Myślę, że nie będzie lżej. W Zakopanem mocno trenowaliśmy, ale w Zabrzu też dostawaliśmy po kościach - mówi Sebastian Nowak. 

- Na tym jednak polega okres przygotowawczy. Chodzi przecież o to, żeby dobrze przygotować się do sezonu, który zbliża się wielkimi krokami - dodaje podstawowy golkiper śląskiej ekipy, którego konkurentem w nowym sezonie będzie przede wszystkim były gracz Odry Wodzisław, Adam Stachowiak.

- Na pewno Adam jest bardzo dobrym bramkarzem. W Ekstraklasie, mimo młodego wieku zagrał więcej spotkań ode mnie, a to o czymś świadczy. Ale ja podjąłem rywalizację i mam nadzieję, że trenerzy postawią na mnie - mówi Nowak.

Górnik, który latem dokonał kadrowej rewolucji, sporo czasu musi poświęcać też na integrację i "zgrywanie się" drużyny.- Teraz już poznaję nowych zawodników, ale jak wszedłem po raz pierwszy do szatni to miałem problem - zwłaszcza z imionami. Ja nie lubię się zwracać do kolegów po nazwisku, ale po pierwszym zgrupowaniu już jest wszystko "OK" - zapewnia Nowak.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online