Sparing: Silesia Lubomia - Górnik Zabrze 1:8 (0:1, 0:4)

Górnik uświetnił dziś jubileusz 85-lecia istnienia LKS Silesii Lubomia. Podopieczni trenera Adama Nawałki rozegrali mecz towarzyski (3x30 minut), w trakcie którego kibicom zaprezentowało się 11 pozyskanych latem piłkarzy. Zabrzanie nie mieli litości nad rywalami, gromiąc ich aż 8:1!

Silesia Lubomia - Górnik Zabrze 1:8 (0:1, 0:4)
Bramki: Szałkowski (67.) - Kantor (4.), Sikorski (38.), (55.-k), Bębenek (53.), Wodecki (64.), (74.), Świątek (68.), Bonin (87.)

Silesia: Tokarczyk - Miensopust, Rabas, Jasiak, Behrendt, Szymiczek, Matuszek, Dzerżęga, Skrzeczowski, Kiełbasa, Krupa.
Grali także: Bąkowski, Burek, Kura, Sobol, Lucyga, Przeliosz, Szałkowski.

Górnik: (I tercja) Nowak - Gancarczyk, Kopacz, Krotofil, Cymański - Kantor, Danch, Cebula, Kucza - Rabiej, Trznadel; (II tercja) Skorupski - Mańka, Kopacz, Jop, Marciniak - Bębenek, Kwiek, Gierczak, Jonczyk - Leszczak, Sikorski; (III tercja) Stachowiak - Bemben, Banaś, Pazdan, Magiera - Bonin, Przybylski, Balat, Wodecki - Zahorski, Świątek.

źródło: gornikzabrze.pl