Forum
 

Górnik wyłowił "perełkę" z GKS Tychy

Górnik Zabrze wrócił do wyławiania lokalnych „perełek“. Kilka dni temu podpisał pięcioletni kontrakt z Maciejem Mańką, obrońcą GKS Tychy.
- Życzę mu, żeby wskoczył do pierwszego składu Górnika już teraz. Ale moim skromnym zdaniem, stanie się to za jakieś 6-8 miesięcy. On będzie potrzebował czasu na przyzwyczajenie się do ekstraklasowych obciążeń - twierdzi Mirosław Smyła, trener GKS Tychy, który nie może nachwalić się swojego byłego już podopiecznego. 
- To silny fizycznie zawodnik, dobrze grający głową. Ma nietypowy drybling, świetnie radzi sobie w sytuacjach jeden na jeden. Powiem szczerze, nie pamiętam, żeby nam zawalił jakąś bramkę. W dodatku potrafi strzelać gole - mówi Smyła i dodaje z uśmiechem: - Przychodząc do klubu powiedziałem, że to jedyny zawodnik, który rokuje na grę w Ekstraklasie. Cieszę się, że się nie pomyliłem.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online