Forum
 

Prezes Górnika: Piotr Lech jest uczciwy

- To bardzo porządny, uczciwy i fajny chłopak. On ma klasę - tak na łamach "Faktu" prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński ocenił "swojego" bramkarza Piotra Lecha.
Golkiper Górnika po meczu ze Szczakowianką (1:1), kończącym poprzedni sezon, pokłócił się z Jackiem Wiśniewskim i Adamem Kompałą. Lech zrzucił im brak sportowej postawy w pojedynku z ekipą z Jaworzna. Całą sprawę zawodnik wyjawił w wywiadzie dla "Faktu". - Jestem przekonany, że Lech nigdy nie przyjąłby propozycji sprzedania meczu lub jakiegokolwiek - nawet z litości dla rywala - wyreżyserowania wyniku - wyjaśnił Koźmiński, dodając, iż brak było dowodów, które mogłyby spowodować dyskwalifikację Wiśniewskiego i Kompały.
Według prezesa, nie ma jednak nic dziwnego w tym, że obaj zawodnicy wkrótce po wspomnianym spotkaniu przeszli do zespołu z Jaworzna. - Bardzo chcieli grać w Szczakowiance - stwierdził Koźmiński. - W Górniku Zabrze nikt po nich nie płakał.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online