W przyszłym tygodniu kolejne transfery

Już wiadomo, że na początku przyszłego tygodnia klubową koszulkę dostanie kolejny zawodnik. Górnik uznał, że latem sprowadzi kilku piłkarzy, którzy będą mogli "z marszu" wejść do pierwszej jedenastki. Na razie do tej grupy można zaliczyć Aleksandra Kwieka i Michała Bembna. Pierwszy ma zająć pozycję ofensywnego rozgrywającego, a drugi prawego obrońcy. Akurat na tych pozycjach w Górniku była największa posucha. Można przypuszczać, że zabrzanie będą chcieli sprowadzić także lewego pomocnika, który mógłby wzmocnić wyjściową jedenastkę. Po rezygnacji z Roberta Szczota, który może odejść, lub będzie grał w rezerwach, w klubie zostali tylko Marcin Wodecki i Dawid Gajewski.
Górnik jesienią będzie miał trzy zespoły seniorów, więc potrzebne jest liczne grono zawodników, którzy będą do dyspozycji trenerów. Kadra pierwszego zespołu ma liczyć 24 nazwiska, a warto pamiętać, że dziesięciu piłkarzy prawdopodobnie z Zabrza latem odejdzie. Jeżeli nie, to kilku z nich będzie trenowało w rezerwach, które poprowadzą wspólnie Marek Piotrowicz i Marek Kostrzewa. W każdym razie latem może do Zabrza trafić nawet 5-6 piłkarzy, którzy jeszcze nie dziś, ale w niedalekiej przyszłości mogliby decydować o obliczu drużyny. Dodajmy, że póki co, nie ma chętnych na żadnego z piłkarzy, którzy dostali od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]