Górnik spokojny o licencję

Zarząd Górnika Zabrze jest przekonany, że otrzyma pozwolenie na grę w piłkarskiej ekstraklasie. "Licencji nam nie odmówiono, a posiedzenie komisji licencyjnej zostało jedynie przesunięte" - powiedział prezes klubu Łukasz Mazur.
"Jesteśmy spokojni o przyznanie licencji. Nie mamy jeszcze oficjalnego pisma w tej sprawie, natomiast z tego co wiemy, to chodzi o niezbyt poważne uzupełniania infrastrukturalne. Stadion jest miejski i obowiązkiem władz miasta jest zapewnienie nam obiektu spełniającego odpowiednie wymogi. Z tego co wiemy miasto od tego obowiązku się nie uchyla" - dodał prezes beniaminka ekstraklasy.
Komisja licencyjna PZPN nie przyznała Górnikowi w czwartek licencji, przesuwając posiedzenie w terminie z uwagi na zastrzeżenia do stanu zabrzańskiego stadionu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]