Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (Górnik): - Był to bardzo dobry mecz, prowadzony w dobrym tempie. Uważam, że nie można tego spotkania postrzegać tylko przez pryzmat wyniku, bo od pierwszych minut była zażarta walka o każdy metr boiska. Dopiero z biegiem czasu osiągaliśmy przewagę, ale nawet przy 2:0 nie mogliśmy być pewni zwycięstwa. Muszę pochwalić zespół za konsekwencję w dążeniu do osiągnięcia celu. Chłopcy grali bardzo ambitnie, walczą, to drużyna, która ma ducha. Myślę, że te trzy kroki, które nam zostały do awansu, pokonamy zdecydowanie.

Grzegorz Wesołowski (ŁKS): - Oceniając moją drużynę nie ma o czym mówić. Złożę tylko gratulacje, bo goście zapracowali na zwycięstwo determinacją i walką. Tempo, które było narzucone w tym meczu sprawiło, że brakło nam sił i wszystko się posypało. Głowa nie pracowała, zabrakło dyscypliny taktycznej i Górnik to skrzętnie wykorzystał.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online