Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Grzegorz Kowalski (Kluczbork): - Mecz momentami był bardzo wyrównany, a przy odrobinie szczęścia to my mogliśmy się pokusić o niespodziankę. Niestety zaprezentowaliśmy sporo niefrasobliwości w grze obronnej, zrobiliśmy kilka błędów. W efekcie tego mecz zakończył się tak, jak się miał zakończyć, chociaż mieliśmy inne plany. 

Adam Nawałka (Górnik): Cieszą trzy punkty - tak chciałbym zawsze rozpoczynać pomeczową konferencję. Było to trudne spotkanie, chociaż nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Kluczbork to trudny rywal o czym przekonała się Pogoń i Flota. Grają bardzo dobrze jak na warunki pierwszoligowe, świetnie wychodzą z szybkim atakiem. Niestety krycie z naszej strony nie wyglądało dziś najlepiej, popełnialiśmy bardzo poważne błędy w centralnej strefie boiska, co zaowocowało bramkami dla gości. W pierwszych minutach to jednak my dominowaliśmy, mieliśmy sytuacje na podwyższenie rezultatu, ale jest problem z finalizacją akcji. Mecz był pełen dramaturgii, zawodnicy grali bardzo ambitnie, chcieli wygrać i za to należą się słowa uznania.
Przy okazji chciałem również podziękować mediom za dwa tygodnie ciszy medialnej. Chcieliśmy się dobrze przygotować do tych dwóch bardzo ważnych meczów i udało się - zdobyliśmy w nich sześć punktów. Wracamy do gry o awans i jestem przekonany, że będziemy walczyć do samego końca. Jesteśmy na to przygotowani.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online