Fornalik: Atmosfera jest świetna

Spotkanie Wisły z Górnikiem odbędzie się w cieniu wydarzeń na boiskach w Katowicach i Wodzisławiu, jednak kto wie, czy w Krakowie nie będzie najciekawiej. - To powinien być dobry mecz. Utrzymanie jest blisko, a Wisła mobilizuje. Mimo wszystkich problemów atmosfera jest świetna. Jak zawsze, kiedy są wyniki - twierdzi Waldemar Fornalik. Gra obronna zabrzan w tym roku była niemal bezbłędna. Lech puścił jedną bramkę. - Nie chcemy w Krakowie murować bramki. Do stracenia mamy niewiele, do zyskania sporo - dodaje Fornalik, który nim podjął pracę w Górniku, był trenerem drużyny juniorów Wisły. Spod Wawelu trafił też do Zabrza prezes Zbigniew Koźmiński.

Wszystko wskazuje na to, że zespół "Białej gwiazdy" wystąpi w sobotę w najsilniejszym - nie licząc poważnie kontuzjowanego Angelo Huguesa - składzie.

Krakowskich kibiców konfrontacja z zabrzanami frapuje głównie z jednego powodu - jakim cudem Wisła niemiłosiernie męczyła się niedawno z Pogonią, skoro Górnik pokonał ją aż 9-0? - W Szczecinie mieliśmy najlepszy dowód, że w naszej lidze nie ma słabych przeciwników - stwierdził Mirosław Szymkowiak. - Wygrana zabrzan z Pogonią na pewno robi wrażenie, ale w sobotę mamy zamiar wywalczyć trzy punkty.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online