Forum
 

Krucha psychika Zahorskiego

Tomasz Zahorski, napastnik Górnika, wiosną ubiegłego roku zerwał wiązadła i leczył się przez pół roku. Jednak na początku zimowego okresu przygotowawczego sam piłkarz jak i ludzie pracujący w klubie utrzymywali, że znowu zobaczymy Zahorskiego w świetnej formie. 

Dziś wiadomo, że nie ma na to żadnych szans. Na zgrupowaniu w Turcji zawodnik grał mało, bo wciąż narzekał na uraz. Po powrocie zrobiono mu badanie USG. - Nic poważnego się nie dzieje - wyjaśnia trener Adam Nawałka. - Badanie miało na celu poprawienie samopoczucia gracza. Chodziło o to, żeby pozytywnie wpłynąć na jego psychikę. To zrozumiałe, że po tak ciężkiej kontuzji jaką miał Tomek trudno jest się pozbierać. On wychodząc na boisko czuje pewien dyskomfort. USG to jedno z tych działań, które mogą to zmienić - zauważa szkoleniowiec.

Krucha psychika to obecnie największy problem Zahorskiego. Każdy ból powoduje strach i obawę, że kontuzja może się odnowić. Nawałka twierdzi jednak, że takiej groźby nie ma. Wszystko wskazuje więc na to, że były reprezentant Polski potrzebuje czasu. Jeśli wyrzuci z głowy złe wspomnienia z poprzedniego sezonu to wówczas znowu stanie się znaczącym ogniwem zespołu. Trudno jednak określić kiedy się to stanie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online