Forum
 

Gajewski i Kantor zostają w Górniku

Dawid Gajewski świetnie prezentował się w zimowych sparingach. Mateusz Kantor, testowany gracz Wisłoki Dębica, również zbierał pochlebne recenzje. Jednak dotąd nie było wiadomo czy młodzi zawodnicy znajdą się w kadrze Górnika Zabrze na rundzie wiosenną. 

- Nie chcę mówić o kwestiach formalnych, czyli negocjacji kontraktów, ale zarówno Kantor jak i Gajewski zostali przeze mnie zaakceptowani - przyznaje trener Adam Nawałka.

Z Gajewskim nie ma problemu, bo ma kontrakt ważny do 30 czerwca tego roku. Natomiast Kantor wciąż negocjuje umowę. - Ale jesteśmy już naprawdę blisko. To, że Kantor zostanie u nas jest niemalże przesądzone i naprawdę nie przewidujemy żadnych komplikacji - mówią w klubie.

Oczywiście Gajewski i Kantor nie będą wiosną odgrywać pierwszoplanowych ról. - To tak zwane inwestycje długofalowe - mówi Nawałka.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online