Jarka strzela dla "Cidrów"

Dawid Jarka, który nie przebił się do kadry trenera Górnika Adama Nawałki zaliczył pierwszy mecz w barwach nowego klubu. Jarka zagrał drugie 45 minut w meczu Ruchu Radzionków przeciw liderowi II ligi (grupa wschodnia) LKS Nieciecza (mecz zakończył się remisem 1:1). Już po 3 minutach od wejścia na boisko Jarka cieszył się ze zdobycia pierwszego gola w barwach nowego klubu (jego wypożyczenie do lidera II ligi - grupa zachodnia - nie zostało jeszcze sfinalizowane).
Napastnik, który zdobył dla Górnika w Ekstraklasie 15 bramek ma szansę dołączyć w Radzionkowie do pokaźnej kolonii byłych piłkarzy Górnika, bowiem w zespole "Cidrów" grają już Kompała, Wiśniewski, Gierczak, Kiełpin, Dziewulski oraz Rzepka. Trójka z wymienionych w pierwszej kolejności rozegrała łącznie w Ekstraklasie w barwach Górnika 485 meczy i strzeliła 89 goli.

źródło: Marten