Płoskoń znowu w akcji

Sprawa akcji Górnika Zabrze wraca jak bumerang. Stanisław Płoskoń, który w 2002 roku sprzedał je firmie Polind za prawie 4 miliony złotych, dostał jedynie 600 tysięcy. Prezes Polindu, Andrzej Daszek, jest obecnie bardzo ciężko chory i przebywa w szpitalu. W ubiegłym roku odsprzedał jednak 51 procent akcji Markowi Koźmińskiemu. - Z panem Płoskoniem nie będę polemizował - mówi prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. - Marek ma akcje, a firma Polind znajduje się teraz w stanie upadłości.

Płoskoń upomina się także o pieniądze za piłkarzy: Piotra Gierczaka, Andrzeja Bledzewskiego i Tomasza Sobczaka, którzy do Górnika trafili w 1997 roku.

- Jakie pieniądze?! - irytuje się Koźmiński. - Piłkarze odeszli od nas za darmo. Zresztą... do nas trafiły nieuregulowane rachunki pana Płoskonia sprzed czterech lat. Więcej nie mogę zdradzić, bo ta sprawa jest obecnie wyjaśniana.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online