Górnik kusi Nawałkę

Trener Adam Nawałka, który jest głównym kandydatem na trenera Górnika Zabrze, nadal nie przedłużył wygasającego w grudniu kontraktu z GKS-em Katowice.
- Nie rozmawiałem w czwartek z działaczami na ten temat, bo nie został spełniony podstawowy warunek - wypłata piłkarzom jednej zaległej pensji - tłumaczy Adam Nawałka, który jest głównym kandydatem na trenera Górnika Zabrze. 

- Nadal będę pracował w klubie z ulicy Bukowej, jeśli zostaną spełnione trzy warunki. O pierwszym już wspominałem. Druga sprawa - musi zostać nakreślony realny plan wyjścia klubu z kryzysu. Wreszcie trzecia sprawa - zimowe przygotowania drużyny do sezonu muszą być zorganizowane na poziomie pierwszoligowym. Moim zdaniem to nie są wygórowane żądania - mówi szkoleniowiec, który jest coraz bardziej niecierpliwy. - Czasu na porozumienie zostało już bardzo mało - dodaje.

Nawałka chce przed świętami wiedzieć, w jakim klubie będzie pracował. - Pyta pan o Górnik Zabrze. Na ten temat teraz nie będę rozmawiał - ucina. Tymczasem z Zabrza dochodzą wieści, że to właśnie obecnemu wciąż szkoleniowcowi GKS Katowice szefowie klubu chcą przekazać drużynę po Ryszardzie Komornickim. Kuszą go tym, że w Górniku dobrze zarobi oraz będzie miał komfort pracy.

Katowicki zespół to przy Górniku, którego właścicielem jest Allianz, ubogi krewny. Od niedawna nie działają nawet telefony komórkowe pracowników GKS-u. Zostały wyłączone przez operatora, bo klub zalegał z płatnościami za rachunki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online