Pazdan nie przejdzie do Wisły

Po ośmiu latach z Wisłą Kraków rozstanie się Mauro Cantoro. Jego kontrakt wygasa 31 grudnia. Szykowany na jego miejsce Michał Pazdan, prawdopodobnie nie zostanie piłkarzem Wisły, na przeszkodzie stoi cena odstępnego podyktowana przez klub z Zabrza - podaje "Sport". 

Piłkarz Górnika Zabrze przebywał na początku grudnia na testach w Wiśle Kraków i według obserwatorów oraz trenera krakowskiej drużyny, wypadł dobrze. Sam zawodnik był zdecydowany na przenosiny do drużyny mistrzów Polski, ale dogadać musiały się jeszcze kluby.

Górnik liczy na sprzedaż swoich graczy, by podreperować budżet, który został nadszarpnięty przez drogie transfery dokonane jeszcze w poprzednim sezonie. Nie chce jednak oddawać swoich piłkarzy "za darmo" i za Pazdana zażądał aż milion złotych. To zdecydowanie za dużo jak na kasę krakowskiego klubu i do transferu najprawdopodobniej nie dojdzie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online