Juszkiewicz odrzucił ofertę Widzewa

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", przesądzony jest los Łukasza Juszkiewicza, któremu wraz z końcem roku kończy się kontrakt z łódzkim Widzewem. Nic nie wskazuje na to, że miałby zostać przedłużony.
Piłkarz twierdzi, że umowa, jaką zaproponował mu Marek Zub, jest nie do przyjęcia. Miałaby obowiązywać pięć lat, a Juszkiewicz trenowałby z rezerwami. Piłkarz który ligową karierę zaczynał w Zabrzu twierdzi też, że dyrektor sportowy Widzewa zaproponował mu zarobki mniejsze aż o 70 proc. niż dotychczas. Dorobić mógłby, grając w pierwszym składzie.
Pomocnikiem wywodzącym się z Zielonej Góry jest zainteresowany Górnik. Juszkiewicz trafił do Widzewa w sezonie 2006/2007 właśnie z Zabrza (66 meczów w barwach Górnika w Ekstraklasie).

źródło: Gazeta Wyborcza Łódź / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online