Wysoka porażka juniorów Górnika ze Spartą Zabrze

Na trocinowym boisku przy ulicy Roosevelta piątoligowa Sparta Zabrze pokonała 5:0 (2:0) drużynę Górnika Zabrze występującą w Śląskiej Lidze Juniorów.
Skład juniorów Górnika był następujący: Emmanuel Kiełpin - Tomasz Rzepka (Kamil Jenel), Paweł Wilkołak, Grzegorz Gołaszewski, Łukasz Mach, Damian Dudkiewicz, Michał Majewski (Łukasz Kazik), Seweryn Zalewski, Przemysław Śliwiński, Dariusz Orzechowski. - Dla nas najważniejsze było to, że mogliśmy zagrać na dobrze przygotowanym boisku. W naszym zespole występuje wielu młodych zawodników, zatem taka konfrontacja była ciekawa. Wynik w takim przypadku nie był istotną sprawą, ale cieszymy się ze zwycięstwa - powiedział Jarosław Bryś, trener Sparty.
- Był to typowo sparingowy mecz. Z powodu kontuzji nie mogło u nas wystąpić kilku zawodników. Staraliśmy się wypróbować kilka wariantów gry. Na pewno wiele skorzystaliśmy z takiej konfrontacji - stwierdził Jan Frączek, trener juniorów Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online