Forum
 

Gorąca środa

Dziś o 12:00, a nie jak wcześniej zapowiadano o 13:00, Górnik gra sparingowy mecz z MKS Kluczbork i będzie testował dwóch lub nawet trzech nowych zawodników. Jednak ważniejsze dla klubu wiadomości nadejdą z Warszawy, gdzie będzie trwała druga tura rozmów właściciela spółki, Allianz Polska z przedstawicielami Górnika. 

Dwa warianty
Wczoraj byli w Warszawie trener Ryszard Komornicki i prezes Jędrzej Jędrych. Ponoć żadne ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Obaj w każdym razie mieli przedstawiać swój pomysł na wyjście Górnika ze sportowego kryzysu. Dziś odbędzie się druga tura rozmów, w których wezmą udział między innymi Marcin Bochynek i Jan Żurek. Odbędzie się też spotkanie rady nadzorczej i dopiero po jej posiedzeniu zostanie wydany oficjalny komunikat.
Wariantów jest oczywiście kilka, ale najważniejsze pytanie brzmi; czy z klubem nadal będzie pracował Ryszard Komornicki i dojdzie do dużego "wietrzenia" szatni, czyli rozstania się z 7-8 piłkarzami czy też piłkarze zostaną, a to może oznaczać, że Komornicki sam zrezygnuje i strony rozstaną się jeszcze w tym roku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online